Sprawdź możliwości przyczep do samochodów ciężarowych.

Nasza firma od lat profesjonalizuje się w generowaniu przyczep ciężarowych.

Nasze przyczepy są tworzone z właściwej jakości surowców. Zatroszczyliśmy się o minimalne niuansiki. Burty naszych przyczep są glinowe jakkolwiek, powierzchnia transportowa przyczepy została zaprojektowana ze sklejki antypoślizgowej, w tym ponadto, wodoodpornej.

Podłogi w naszych przyczepach są produkowane z szczytnej gatunkowości blachy stalowej ocynkowanej, aluminiowej lub złączenia płyty sklejkowej z blachą stalową ocynkowana lub aluminiową. Na dobitkę, w każdej z przyczep są przyłączone żabki ładunkowe, tak aby w przystępny przepis było można przesyłać jakikolwik klas surowców.

Na dodatkowe zlecenia doprowadzamy na przyczepach plandeki i stelaże. Każda z naszych przyczep jest wyekwipowana w podjazdy i wciągarki, dzięki takiemu środkowi nasze przyczepy mogą jednocześnie usługiwać jako przyczepa ciężarowa i laweta. Z naszej kontroferty rekomendujemy przyczepę uchylną, kryjącą zachowanie siłownika hydraulicznego, wtenczas przyczepa może służyć jako laweta do transportowania pojazdów osobowych, ponadto do transportu wszystek maszyn specjalistycznego użytku.

Moblizujemy Państwa do zapoznania się z najnowszej generacji ofertą również, skorzystania z promocji.

Dodaj komentarz