A może tak małe żelatywnowe kapsułki oraz ampułki na dopełnienie zmarszczek?

W butikach z kosmetykami bardzo często na szafkach leżą nieduże kapsułki a także ampułki promowane na bruzdy, ale czy wspomniane produkty realnie są efektowne? Tak w rzeczywistości pod tym małym artykułem skrywa się dobrze nam poznane serum. Bywa to nieagresywny artykuł, hipoalergiczny na dopełnienie bruzd.

Środek owy nie posiada komponentów zapachowych, ani koloryzacyjnych, ani także komponentów konserwujących, albowiem dawkę preparatu powinno się wyczerpać w trakcie pojedynczej aplikacji. Środki tego rodzaju bywają bardzo efektowne na dopełnienie nierówności. W niewielkiej ampułce kryje się mnóstwo komponentów regeneracyjnych między innymi sole mineralne, tłuszcze roślinne a także ceramidy. Wszystkie te komponenty posiadają mocne postępowanie odżywcze. Ten rodzaj napełniania zmarszczek w standardzie posiada stężenie powszechnego olejku.

Aplikantura produktu jest bardzo prosta, starczy odłamać ampułkę a także rozprowadzić jej zawartość na oczyszczoną twarz i dekolt. W czasie nakładania opłaca się finezyjnie rozmasowywać produkt by delikatnie wypełnić nierówności. Po zaaplikowaniu szklanej ampułki wystarczy jedynie wmasować kosmetyk przeciwzmarszczkowy aby rezultat napełniania zmarszczek był lepszy.