Brama garażowa Hörmann

Firma Hörmann od lat profesjonalizuje się branżą budowlaną i bywa najdoskonalszym wytwórcą bram uchylnych, drzwi, ościeżnic a także napędów. Spółka Hörmann jest marką dziedziczną działającą na przestrzeni dziesięcioleci. Tworzy gwarancję najdoskonalszych rozwiązań a także najlepszej klasy artykułów.

Grupa Hörmann jest administrowana już przez trzecie a także czwartą generację wnuków jak również prawnuków twórcy marki, Augusta Hörmann.

Wspólnikami ponoszącymi osobistą odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Spółka Hörmann Polska sp. z o.o. istnieje od 1992 roku. Główna siedziba marki umiejscowiona jest w Komornikach pod Poznaniem. W tymże miejscu poza sekretariatami bazy, ulokowane są także przechowalnie o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Ponadto, spółka posiada cztery przedstawicielstwa w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W całokształcie spółka werbuje w nich ponad stu wysoko doświadczonych pracobiorców. Hörmann Polska sp. z o.o ma rozległą sieć wspólników handlowych w zasięgu całego państwa. Gwarantuje ona szybki a także kompetentny serwis oraz gwarantuje sprzyjającą, umiejętną obsługę kontrahenta.